O nás

Co děláme a v čem jsme dobří

Společnost QT Technik spol. s r.o. je společnost, která je vlastněna českým vlastníkem a působí na českém trhu již od roku 1994.

Zabýváme se především profesionálním poradenstvím spojeným s prodejem profi strojů a nářadí pro stavbu, průmysl, řemeslníky, ale také domácí kutily. Mimo obrovské prodejní plochy u nás najdete také půjčovnu a samozřejmostí je také servis, ať už záruční nebo pozáruční.

Jako jedna z největších firem v České Republice poskytujeme také širokou škálu profesionálních služeb. Konzultace s našimi kvalifikovanými pracovníky je u nás vždy samozřejmostí. Nebojte se nás oslovit a zkonzultovat s námi vše od drobných domácích oprav po stavby hal.

Mimo jiné také dále nabízíme:

  • Vytápění – vytápění jednorázových i dlouhodobých akcí včetně dodávky paliva formou pronájmu.
  • Diamantové vrtání – provádíme jádrové vrtání pomocí dia korunek s použitím hlavně do betonu s ocelovou výstuží až do průměru 350 mm.
  • Kotvení – do všech druhů stavebních materiálů pomocí chemie, oceli a plastu.

Virtuální prohlídka prodejny QT Technik v Ostravě

 

Proč zvolit právě QT Technik?

 

Osobní přístup

Snažíme se o vstřícné jednání ke všem zákazníkům. U stálých zákazníků jsme schopni poskytnout nadstandardní služby a vytváříme ,,přátelské prostředí“.

Odborné poradenství

Zákazníkovi se dostane odborné rady od proškolené obsluhy. Vždy hledáme společně se zákazníkem nejvhodnější řešení pro jeho potřeby. Podle těchto potřeb nabídneme nejlepší možné řešení, ať už z hlediska užitečnosti, obsluhy nebo ekonomiky.

Ochota

Vstřícné jednání je u nás samozřejmostí. Požadované nářadí nebo stroje zákazníkovi vždy předvedeme, vysvětlíme vše, co se týká obsluhy, samozřejmě odzkoušíme přímo se zákazníkem a v případě strojů pomůžeme naložit.

Šíře sortimentu

Široký výběr ručního nářadí, příslušenství a drobné stavební mechanizace. Podívejte se do navíc také do půjčovny, která Vás jistě šíří sortimentu překvapí.

Flexibilita

Chybí Vám v našem sortimentu půjčovny nějaké nářadí, stroj nebo příslušenství? Možnost pružně zařadit do půjčovny požadované nářadí, nebo příslušenství, které momentálně v půjčovně není je naši výhradní devizou. Spojením se samotnou prodejnou nářadí, můžeme zákazníkovi ihned nabídnout široký výběr spotřebního materiálu a příslušenství k zapůjčeným strojům.